Příběh gestora projektu

Není náhodou Váš příběh stejný jako ten náš?

Posunout se na náš celý příběh
Příběh gestora projektu
Náš příběh odstraňování graffity

V Praze žiji už od svého narození. Vždy jsem se rád kochal při svých cestách krásnými pražskými domy a jejich okolím. S přibývajícím věkem mě více a více začalo vadit, že vandalové nemají k majetku druhých vůbec žádnou úctu a malují po krásně obnovených fasádách znovu a znovu. Nechtěl jsem jen nečinně přihlížet, ale rozhodl se bojovat a svému rodnému městu pomoci. Při své práci a na svých cestách jsem měl možnost se inspirovat různými řešeními u nás i v zahraničí.

Zjistil jsem, že nejen mě, ale i ostatním Pražanům není krásná a čistá Praha vůbec lhostejná...

Projekt odstraňování graffity Čistá Praha

...a společně s nimi jsme proto vytvořili projekt Čistá Praha. Inspirace v zahraničí mi pak dala nadhled i přehled o technologiích, možnostech péče o naše domovy a lépe se tak i orientovat v celkové problematice odstraňování graffiti. Díky vám, mým sousedům, majitelům bytů, domů a předsedů SVJ, můžeme v Praze bojovat proti tomuto druhu vandalismu rychlým a profesionálním způsobem!

Znáte anti-graffiti nátěr? Nátěr, který odpuzuje sprej z fasády domu? Sprejeři si na nás totiž nepřijdou...Podívejte se, co pro Vás dokážeme zařídit!
Nejste v tom sami!

Zavolejte...

 

Jan Kučera

gestor projektu Čistá Praha

777 553 574

nebo mi napište na e-mail

gestor@cistapraha.info

© 2018 — 2024 projekt Čistá Praha